Unipetrol výzkumně vzdělávací centrum, a.s.

Hlavní účetní

Návrat k pracovním nabídkám
Datum nástupu: 1. 3. 2018
Kód pracovní pozice: hu
Zveřejněno: úterý, 21.listopad 2017
Kategorie: THP
Lokalita: Litvínov
Areál Chempark, Záluží 1, 436 70 Litvínov
Typ úvazku:
plný úvazek, pružná pracovní doba

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:

  • Vedení účetnictví – příprava podkladů a účtování čerpání dotací, nedokončená výroba, platební styk, bankovní výpisy, majetek
  • Zpracování měsíčních účetních uzávěrek, roční účetní závěrky ve spolupráci s ekonomem
  • Spolupráce na účetních závěrkách
  • Zpracování měsíčního konsolidačního reportingu dle IFRS pro mateřskou společnost v systému Hyperion
  • Příprava podkladů a zpracovávání měsíčních, čtvrtletních a ročních reportů dle požadavků controllingu mateřské firmy
  • Zadávání údajů pro controlling a plán do programu HYPERION
  • Spolupráce při kontrole cash-flow společnosti
  • Zpracovávání statistických výkazů za příslušnou oblast
  • Příprava podkladů pro daňová přiznání – DPH, DPPO
  • Spolupráce na podkladech pro účetní audit a další externí kontroly
  • Účast na kontrolách a externích auditech

Nabízíme:

  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Zaměstnanecké benefity
  • Práci v přátelském kolektivu a moderním prostředí
  • Možnost osobního rozvoje

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Praxe minimálně 5 let
  • Znalost legislativy v oblasti účetnictví a daní
  • Angličtina – min. středně pokročilý
  • Velmi dobrá znalost práce s MS Office (Word, Excel)
  • Samostatnost, přesnost, pečlivost, analytické myšlení
  • Proaktivní přístup k práci a schopnost kooperace
  • Časová flexibilita a odolnost vůči stresu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Uchazeče, kteří splňují uvedené požadavky, budeme kontaktovat s termínem konání výběrového řízení.
Rádi Vás přivítáme ve svých řadách.