Unipetrol výzkumně vzdělávací centrum, a.s.

Výzkumný a vývojový pracovník senior - Manažer infrastrukturních projektů

Návrat k pracovním nabídkám
Datum nástupu: ihned
Kód pracovní pozice: vvp-mip
Zveřejněno: pondělí, 27.květen 2019
Kategorie: věda a výzkum
Lokalita: Litvínov
Areál Chempark, Záluží 1, 436 70 Litvínov
Typ úvazku:
plný úvazek, pružná pracovní doba
Vzdělání: vysokoškolské / univerzitní

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:

  • vede a řídí svěřené infrastrukturní projekty
  • řídí práce výzkumníků začleněných v projektu
  • vědecky se podílí na řešení výzkumných projektů
  • vede výzkumné projekty ve spolupráci s pracovníky administrativního úseku
  • zodpovídá za dodržování pravidel pro poskytování podpory velkých infrastrukturních projektů
  • zodpovídá za monitorovací zprávy svěřených projektů
  • komunikuje s partnery v projektech a při přípravě nových projektů
  • publikační činnost v odborných časopisech

Nabízíme:

  • práci v moderně vybavených laboratořích
  • účast na řešení výzkumných úkolů v atraktivních programech
  • možnost spolupráce s průmyslem v rámci výzkumných projektů
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • možnost prezentovat výsledky výzkumu na vědeckých konferencích
  • zaměstnanecké benefity
  • práci na plný úvazek
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy

Požadujeme:

  • doktorandské vzdělání - obor chemie, materiálové inženýrství, chemické technologie nebo fyzikální chemie – popř. VŠ vzdělání a minimálně 10 lex praxe v oboru
  • zkušenosti s vedením výzkumných projektů
  • znalosti legislativy
  • znalost projektového řízení
  • aktivní používání MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • analytické myšlení
  • schopnost pracovat v týmu
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • ochota učit se nové věci
  • řidičský průkaz skupina B
  • praxe v oblasti výzkumu výhodou

Uchazeče, kteří splňují uvedené požadavky, budeme kontaktovat s termínem konání výběrového řízení.
Rádi Vás přivítáme ve svých řadách.