Unipetrol výzkumně vzdělávací centrum, a.s.

Chemik / operátor

Návrat k pracovním nabídkám
Datum nástupu: dohodou
Kód pracovní pozice: chemop
Zveřejněno: středa, 24.leden 2018
Kategorie: věda a výzkum
Lokalita: Litvínov
Areál Chempark, Záluží 1, 436 70 Litvínov
Typ úvazku:
plný úvazek, pevná pracovní doba

Popis pracovní pozice:

Nabízíme:

  • zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
  • možnost osobního i profesního růstu
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • široký balíček zaměstnaneckých benefitů

Náplň práce:

  • směnový provoz
  • práce spojené s obsluhou technologického zařízení, znalost MaR, čtení technologické výkresové dokumentace
  • preventivní a drobná údržba na zařízení, např. zjišťování lokalizace závad, samostatné odstraňování drobných závad
  • operátorské práce – monitoring technologického zařízení, nastavování parametrů v řídicím systému, odběr vzorků, příprava procesních surovin
  • manipulační práce s předměty, přístroji, tlakovými láhvemi

Požadujeme:

Požadujeme:

  • vzdělání: SO/SOU
  • řidičský průkaz skupiny B
  • absolvované předepsané kurzy, školení, odbornou způsobilost – zacházení s nebezpečnými látkami a přípravky, obsluha tlakových nádob

Uchazeče, kteří splňují uvedené požadavky, budeme kontaktovat s termínem konání výběrového řízení. Rádi Vás přivítáme ve svých řadách.