Unipetrol výzkumně vzdělávací centrum, a.s.

Finanční účetní

Návrat k pracovním nabídkám
Datum nástupu: ihned, popř. dle dohody
Kód pracovní pozice: fu
Zveřejněno: úterý, 14.květen 2019
Kategorie: THP
Lokalita: Ústí nad Labem
Revoluční 1521/84, 400 01 Ústí nad Labem

Popis pracovní pozice:

Náplň práce:

  • Účtování, zakládání a skenování faktur (přijatých i vydaných)
  • Administrace účetních dokladů podle požadavků poskytovatelů dotací
  • Spolupráce s hlavní účetní na účetních uzávěrkách
  • Vyhotovování bankovních příkazů
  • Provádění inventarizace závazků
  • Pokladní činnost
  • Likvidace cestovních příkazů
  • Příprava a účtování dohadných položek
  • Spolupráce na přípravách podkladů pro kontroly a audity
  • Další práce v rámci Ekonomického úseku dle pokynů nadřízeného

Nabízíme:

  • Motivační mzdové ohodnocení
  • Práci v přátelském kolektivu a moderním prostředí
  • Možnost osobního rozvoje
  • Systém zaměstnaneckých benefitů
  • Flexibilní pracovní dobu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
  • Praxe minimálně 2 roky
  • Angličtina – základní znalost (není podmínkou)
  • Základní znalost práce s MS Office (Word, Excel)
  • Samostatnost, přesnost, pečlivost
  • Proaktivní přístup k práci
  • Časová flexibilita
  • Řidičský průkaz skupiny B

Uchazeče, kteří splňují uvedené požadavky, budeme kontaktovat s termínem konání výběrového řízení.
Rádi Vás přivítáme ve svých řadách.