Unipetrol výzkumně vzdělávací centrum, a.s.

Vedoucí technického úseku

Return to Postings
Datum nástupu: dle dohody
Job Code: vtu
Posted On: Monday, 5th October 2020
Category: THP
Location: Litvínov
Areál Chempark, Záluží 1, 436 70 Litvínov
Travel: služební cesty Ústí nad Labem

Job Description:

Náplň práce:

  • řídí a zajišťuje chod technického úseku a aktivně vyhledává možnosti jeho rozvíjení
  • analyzuje a řeší výzkumné nebo vývojové úkoly technického a technicko-ekonomického charakteru
  • na základě zkušeností určuje konkrétní postupy při řešení úkolů
  • vede průběžnou dokumentaci o jednotlivých úkolech
  • zpracovává technické nabídky na řešení zadaných úkolů
  • zodpovídá za BOZP

Nabízíme:

  • práci v moderně vybaveném pracovišti
  • účast na řešení výzkumných úkolů v atraktivních programech
  • možnost spolupráce s průmyslem v rámci výzkumných projektů
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • práci na plný úvazek
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy

Preferred Skills:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru a minimálně 5 lex praxe v oboru, zkušenosti v oboru organické technologie, paliv nebo petrochemie vítána
  • organizační a řídící schopnosti
  • znalosti legislativy
  • aktivní používání MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • analytické myšlení
  • schopnost pracovat v týmu
  • aktivní znalost AJ
  • ochota učit se nové věci
  • řidičský průkaz skupina B

Uchazeče, kteří splňují uvedené požadavky, budeme kontaktovat s termínem konání výběrového řízení.
Rádi Vás přivítáme ve svých řadách.