Unipetrol výzkumně vzdělávací centrum, a.s.

Vedoucí střediska pokusné základny

Return to Postings
Datum nástupu: ihned
Job Code: vspz
Posted On: Monday, 5th October 2020
Category: THP
Location: Litvínov
Areál Chempark, Záluží 1, 436 70 Litvínov
Travel: služební cesty Ústí nad Labem

Job Description:

Náplň práce:

  • řídí a zajišťuje chod pokusné základny
  • aktivně se podílí na zdokonalování svěřených technologií, zajišťuje aktuálnost dokumentace všech svěřených technologií
  • vytváří – spolupodílí se na obsahu manipulačních řádů procesních plynů
  • zajišťuje nákupy náhradních dílů důležitých pro provoz technologií
  • odpovídá za platnost revizních zpráv, kalibračních protokolů
  • odpovídá za sklad chemikálií, sleduje aktuální množství chemikálií, je nápomocen při skladování a likvidaci chemikálií

Nabízíme:

  • práci v moderně vybaveném pracovišti
  • účast na řešení výzkumných úkolů v atraktivních programech
  • možnost spolupráce s průmyslem v rámci výzkumných projektů
  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • práci na plný úvazek
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení smlouvy

Preferred Skills:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického, popř. chemického směru a minimálně 5 lex praxe
  • organizační a řídící schopnosti
  • znalosti legislativy, BOZP, nakládání s odpady
  • aktivní používání MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • čtení technologických výkresů
  • analytické a tvůrčí myšlení
  • zvládání stresových situací
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • ochota učit se nové věci
  • řidičský průkaz skupina B

Uchazeče, kteří splňují uvedené požadavky, budeme kontaktovat s termínem konání výběrového řízení.
Rádi Vás přivítáme ve svých řadách.